X

کارگاه اتنوموزیکولوژی و مطالعات موسیقی‌های مردم‌پسند برگزار می‌شود

یکشنبه, 19 آذر 1396

انجمن موسیقی ایران کارگاه تخصصی اتنوموزیکولوژی و مطالعات موسیقی‌های مردم‌پسند را با حضور پروفسور کلوس نویمن از آلمان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این دومین گارگاه با موضوع اتنوموزیکولوژی (موسیقی‌شناسی‌قومی) می‌باشد که به همت انجمن موسیقی ایران و با هدف مطالعه موسیقی نواحی و روش‌های جدید کار میدانی و تلاش برای پویایی و برخورداری موسیقی هویتی از دیدگاه‌‌های نواندیش و تحول‌گرا و آشنایی با شیوه‌های نوین پژوهشی در حوزه موسیقی نواحی برگزار می‌شود.

این کارگاه  تخصصی ۲۱ دی ماه سال جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۷  در فرهنگسرای سرو با حضور پروفسور کلوس نویمن، رییس دپارتمان اتنوموزیکولوژی دانشگاه شهر هاله آلمان و با ارائه گواهینامه شرکت در کارگاه پژوهشی به همت انجمن موسیقی ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان برای پیش ثبت نام اولیه و اطلاع از شرایط مربوطه می‌توانند تا تاریخ ۱۰ دی ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این انجمن به نشانی اینترنتی www.nay.ir و دریافت فرم پیش ثبت نام و ارسال آن آمادگی خود را اعلام نمایند.

باتوجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام کارگاه اتنوموزیکولوژی و مطالعات موسیقی های مردم پسند ، اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را به این انجمن ارسال کرده باشند.

همچنین دانشجویان رشته اتنوموزیکولوژی (موسیقی‌شناسی‌قومی) با ارائه کارت دانشجویی از ۵۰ درصد تخفیف ویژه حمایتی این انجمن برخوردار هستند.

چاپ
>