X

مرجان قنبری‌مهر: سطح این جشنوارۀ کشوری بالاتر رفته است

جمعه, 17 شهریور 1396

مرجان قنبری مهر به عنوان یکی از داوران بخش ساز ویُلن و ویولا در حاشیۀ اجراهای این دوره به روابط عمومی جشنواره از کیفیت آثار اجرایی گفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، مرجان قنبری‌مهر اجراهای نوازندگان ویلن در هشتمین روز جشنواره را چنین ارزیابی کرد: سطح شرکت‌کنندگان بسیار نزدیک به هم بود و این موضوع انتخاب را برای هیئت داوران سخت می‌کرد. نسبت به سال‌های گذشته سطح این جشنوارۀ کشوری بالاتر رفته است. جشنواره با معرفی قطعات مختلف و غیرمعمول خود می‌تواند به معلمان در شهرهای مختلف کمک‌کننده باشد.

او در خصوص کیفیت اجرای رده‌های سنی مختلف ادامه داد: به نظرم گروه سنی ب بهتر ظاهر شد. البته باید گفت تمامی گروه‌ها به سطح لازم رسیده بودند و توانستند اجرای خوبی ارائه کنند.

قنبری‌مهر پیشنهاد داد: اگر فرصتی به برگزیدگان بدهند تا با ارکستر اجرا داشته باشند بسیار تجربۀ درخشانی را کسب خواهند کرد.

یازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی، با مشارکت گستردۀ استادان برجستۀ موسیقی کشور، و با حضور ۵۰۰ نوازنده و خوانندۀ جوان توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر موسیقی و همکاری بنیاد رودکی، از ۸ تا ۲۶ شهریور ماه سال جاری در تالار رودکی، و مراسم اختتامیه نیز در ۲۷ شهریور ماه در تالار وحدت، برگزار خواهد شد.

چاپ
>