X

جشنواره موسیقی فجر منطقه آزاد اروند پایان یافت

چهارشنبه, 1 اسفند 1397

: با برگزاریی آیین اختتامیه جشنواره موسیقی فجر به کار خود در منطقه آزاد اروند پایان داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی
جشنواره موسیقی فجر منطقه آزاد اروند آیین اختتامیه این جشنواره در سینما مهر آبادان برگزار شد.
این جشنواره که از ۲۴ بهمن با شرکت ۱۳ گروه آغاز شده بود با اجرای گروه ارکستر بندری سنتی کوبکا پایان یافت.
همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد اروند در این آیین اختتامیه با اشاره به حضور پرشور علاقمندان موسیقی در این جشنوار، اظهار کرد: هنرمندان به واسطه هواداران و مخاطبان انگیزه ساخت اثرهای هنری کسب می کنند.
وی افزود: در جشنواره موسیقی فجر همواره شاهد حضور مزذم منطقه بودیم که همیت امر به ارتقای سطح کارها تاثیر گذار است.
: معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند
سال آینده اجرای برنامه فرهنگی هنری بیشتر در دستور کار قرار دارد

معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند رویکرد سازمان منطقه آزاد اروند برگزاری برای سال آتی را برگزاری رویدادهای فرهنگی هنر بیشتر اعلام کرد.

قدرت اله طمیمیان در حاشیه آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تلاش هستیم و رویکرد سازمان منطقه آزاد اروند این است که به حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه‌ای داشته باشد و در سال ۹۸ بتوانیم رویدادهای بیشتری را برگزار کنیم.
وی بابیان اینکه جشنواره موسیقی فجر نیز جز برنامه‌هایی است که خواهان برگزاری مجدد آن در سال آینده هستند به برگزاری این جشنواره برای نخستین بار در منطقه آزاد اروند اشاره کرد و گفت: مایه خوشحالی است که این امکان فراهم شد برای اولین بار در منطقه آزاد اروند جشنواره موسیقی فجر با موفقیت برگزار شود.
معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند استقبال خوب شهروندان منطقه آزاد اروند از این جشنواره را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: مردم شهرستان‌های آبادان و خرمشهر استقبال خوبی از جشنواره موسیقی فجر داشتند و در برخی مواقع ظرفیت سالن‌ها تکمیل می‌شد و گاهی نیز به دلیل اینکه سالن‌ها تکمیل می‌شد نمی‌توانستیم پذیرای برخی از علاقه‌مندان در سالن‌ها باشیم .
وی افزود: در پی برگزاری این رویداد فرهنگی گروه‌های هنری خوبی در منطقه حضور پیداکرده و هنر خود را اجرا کردند و امیدواریم که رویدادهای دیگری را در حوزه فرهنگ و هنر در منطقه آزاد اروند برگزار شود.

چاپ
>