X

تقدیرشدگان چهاردهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان

نویسنده: Support

شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بخش کلاسیک

نام نام خانوادگی گروه سنی نام ساز/بخش توضیحات
حمیدرضا ساعتچی ج ویولا تقدیر
پانته آ یکتافرید الف فلوت تقدیر
راژان بیات بداغی ج فلوت تقدیر
آوا محرابی الف ویلنسل تقدیر
دریا کشاورزی ب ویلنسل تقدیر
ایلیانا هادی زاده مقدم الف ویلن تقدیر
فربد فانی ب ویلن تقدیر

بخش دستگاهی

نام نام خانوادگی گروه سنی نام ساز/بخش توضیحات
سپهر صفری الف-۱ تنبک تقدیر
علی نظام آبادی الف-۱ تنبک تقدیر
شیما احمدیان بحرینی الف-۲ تنبک تقدیر
محمدعلی ابراهیمی الف-۲ تنبک تقدیر
سارا سلطانی خلیلی ب تنبک تقدیر
علی خبیری ب تنبک تقدیر
مایسا نادری الف قانون تقدیر
کیانا قلمبر الف قانون تقدیر
سحر یوسف ج قانون تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
نیلوفر صالحیان ج قانون تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
سیده مهسا سیدخاوری لنگرودی الف حفظ کل ردیف تقدیر
مهران آقاخانی ب حفظ کل ردیف تقدیر
محمدحسین سجادی الف حفظ کل ردیف تقدیر
علیرضا سعیدی ج حفظ کل ردیف تقدیر
دامون قاسمی ب حفظ کل ردیف تقدیر
اشکان نایبی الف حفظ کل ردیف تقدیر
پارسا نایبی الف حفظ کل ردیف تقدیر
کامیار روشنکار الف آفرینش در تکنوازی تقدیر
پویا محمدی ج آفرینش در تکنوازی تقدیر

بخش نواحی

نام نام خانوادگی گروه سنی نام ساز/بخش توضیحات
علی حسین زاده ج ضرب زورخانه تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
امیرحسین دفاعی پشته ء ب گیلان و تالش(آواز) تقدیر
شعبان شعبان زاده ناوی ج گیلان و تالش(آواز) تقدیر
گیسو قربانی الف گیلان و تالش(تنبوره) تقدیر
شعبان شعبان زاده ناوی ج گیلان و تالش(تنبوره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
یاسین شرفائی ج کرمان(آواز و جاریگ) تقدیر
ابوفاضل نظرپور الف کرمان(نقاره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
علی اصغر نظرپور الف کرمان(نقاره) تقدیر
نکیسا میرزایی اصل ب قشقایی(سه تار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
ایلیا علیزاده الف قشقایی(کمانچه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
بنیامین گودرزی نیا الف قشقایی(ویلن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
مهدی صادقی ب بختیاری(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمد پاداری ج بختیاری(آواز) تقدیر
رضا خاکزاد ج بختیاری(کرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
محمدامین ترابی الف کتول(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
محمد لطفی کتولی ب کتول(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
احمدرضا برزگر الف کتول(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
سروش فغانی نوده الف کتول(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
نریمان علمشاهی الف کتول(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمد ایمانی کتولی ب کتول(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
حسین انصاری ب کتول(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سیدمحمدرضا حسینی ب کتول(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
فاطمه اصفهانی نوده ج کتول(دوتار) تقدیر
هستی فندرسکی الف کتول(شمشاد) تقدیر
محسن ابدالی ب کتول(نی) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
یاسین پوری الف ترکمن(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
میثم شاعری ج ترکمن(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
لقمان امانیان ج ترکمن(آواز) تقدیر
یاسین پوری الف ترکمن(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
میثم شاعری ج ترکمن(کمانچه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
دانش درایش الف هرمزگان(عود) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
میلاد مقاتلی مطلق الف هرمزگان(عود) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
رضا ترکچین ب هرمزگان(عود) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
عبدالله احمدپور الف هرمزگان(کسر) تقدیر
محمد اکبری الف هرمزگان(نی انبان) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
حسین عاشوری الف بوشهر(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
حسین واجب فرد الف بوشهر(دمام) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
آرمین نکیسا الف بوشهر(دمام) تقدیر
پارسا پالیزدان الف بوشهر(ضرب و تمپو) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سیده یسنا هاشمی الف بوشهر(نی انبان) تقدیر
پوریا میرزایی ب بوشهر(نی انبان) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
مهدی بنیاد ج بوشهر(نی انبان) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
حمید مصطفائی ج بوشهر(نی انبان) تقدیر
مبین مظلوم زاده الف بوشهر(نی جفتی) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
مسلم نیک نژاد ج سیستان و بلوچستان(آواز) تقدیر
مهدی بلوچی الف سیستان و بلوچستان(بینجو) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمدصالح سیاهانی ب سیستان و بلوچستان(بینجو) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
حبیب اله داودی ب سیستان و بلوچستان(بینجو) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
حمیدالله سیدزاده ب سیستان و بلوچستان(بینجو) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
مسلم نیک نژاد ج سیستان و بلوچستان(بینجو) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
عرفان درزمان الف سیستان و بلوچستان(تنبورک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
مجیب بامری الف سیستان و بلوچستان(تنبورک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
میثاق محب زهی الف سیستان و بلوچستان(تنبورک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
معین بامری ب سیستان و بلوچستان(تنبورک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
محسن نیک نژاد ج سیستان و بلوچستان(تنبورک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
رضا حدادورز ب سیستان و بلوچستان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
میثاق محب زهی الف سیستان و بلوچستان(دهلک) تقدیر
حاتم درزاده ب سیستان و بلوچستان(دهلک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
ایرج داودی ب سیستان و بلوچستان(دهلک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
یاسین حدیدی الف سیستان و بلوچستان(رباب) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
حمیدالله سیدزاده ب سیستان و بلوچستان(رباب) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
محمدصالح سیاهانی ب سیستان و بلوچستان(رباب) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
محمد شهیکی خالص الف سیستان و بلوچستان(قیچک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
محمدشریف شکل زهی شهد الف سیستان و بلوچستان(قیچک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
فرهاد فرشانیک ب سیستان و بلوچستان(قیچک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
یونس آسکانی ب سیستان و بلوچستان(قیچک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
مهرداد بامری ج سیستان و بلوچستان(قیچک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
جلیل خانی علی آبادی ب شمال خراسان(آواز و دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
رامین نوروزی ب شمال خراسان(آواز و دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
وحید طاهری نسب ج شمال خراسان(آواز و دوتار) تقدیر
مجید سلیمانی ج شمال خراسان(آواز و دوتار) تقدیر
فاطمه رمضانی ب شمال خراسان(دایره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
عاطفه هاشم زاده ج شمال خراسان(دایره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
مهدی محسنی ب شمال خراسان(دوتار) تقدیر
محمد قربان ضباغ ب شمال خراسان(دوتار) تقدیر
سعید هوشمند ج شمال خراسان(دوتار) تقدیر
رامین نوروزی ب شمال خراسان(کمانچه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمدامین امینی خلیلی الف شرق و جنوب خراسان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
عبدالرحمان باطوری ب شرق و جنوب خراسان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
عباس اعظمی چشمه سرخ ج شرق و جنوب خراسان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
مریم اسمعیل زاده الف شرق و جنوب خراسان(دایره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
همایون حامدی ج شرق و جنوب خراسان(دوتار) تقدیر
نیما ضربی ب شرق و جنوب خراسان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
ابوالقاسم سیاوشی جامی ج شرق و جنوب خراسان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
فرزین حیدری الف کردستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
فواد استادقادربرده زرده الف کردستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
جهاندار ملکی ب کردستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سجاد رضائی ب کردستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمد رحمانی ج کردستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
جبرئیل تخت فیروزه ج کردستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
غزل بهرامی الف کردستان(دف) تقدیر
علی کمالی ب کردستان(دوزله) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
آزاد روزجنگ ج کردستان(دوزله) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
لاوان صبرجو الف کردستان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
بهرام ناصری ج کردستان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
آراز روحانی الف کردستان(دیوان) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
مصطفی کارگری ج کردستان(دیوان) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
عرفان مریدی ب کردستان(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
اسماعیل محمودی ج کردستان(شمشال) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
عبدالباسط مرادی ج کردستان(شمشال) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
یسنا عارفی الف کردستان(نرمه نای) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
کارزان امینی الف کردستان(نرمه نای) تقدیر
محمد قانع ب کردستان(نرمه نای) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
آزاد روزجنگ ج کردستان(نرمه نای) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سعید رحیمی پور ج لرستان(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
کیارش دالوند ب لرستان(تنبک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
حسین شریعت ب لرستان(تنبک) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
امیرمحمد بسطامی الف لرستان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
آریوبرزن ابدالی الف لرستان(دهل) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
عرفان مریدی ب لرستان(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
محمد رشیدزاده فر ب لرستان(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
رضا خاکزاد ج لرستان(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
آرمان قلی زاده سروری ب آذربایجان(بالابان) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
شهرزاد جنتی فرد ج آذربایجان(تار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
مهدی مصلح ج آذربایجان(تار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
افرا اصلان حسینی الف آذربایجان(دایره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
سعید عصری آق بلاغی الف آذربایجان(دایره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
احسان نجفی ج آذربایجان(دایره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
آراز وجودی الف آذربایجان(عود) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
پانیذ ستاری ب آذربایجان(قانون) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
عرفان باقری ب آذربایجان(قوپوز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
علی علی نژاد ب آذربایجان(قوپوز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
پینار ملکی زاده الف آذربایجان(کمانچه) تقدیر
آرین ضمیری الف آذربایجان(کمانچه) تقدیر
محمدمعین نوروزی الف آذربایجان(نقاره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
اصغر دسینه خیاو ب آذربایجان(نقاره) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
ابراهیم مجیدی سراجی ب مازندران(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
امیرحسین فضلی راد ب مازندران(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
سعید صادقی ج مازندران(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
پویا محسنی ج مازندران(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
آرمین باکوئی ج مازندران(آواز) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
سیدامیررضا محمدی سیدکلائی الف مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
هستی حسن نژاد الف مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
محسن محسنی راد الف مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمد کاظمی لهمالی ب مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
مجید بتیار ب مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سیدهمایون حسینی ماچک پشتی ب مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
توحید حیدری ج مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
سجاد پاریاو ج مازندران(دسرکوتن) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
علیرضا پورحاجی ب مازندران(دوتار) تقدیر
امرالله  فعلی کوهی خیلی ب مازندران(دوتار) تقدیر
اسماعیل خدادادی ج مازندران(دوتار) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
علی قلیان سراجی الف مازندران(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
محمد کاظمی لهمالی ب مازندران(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
سیدمحمدرضا محمدی سیدکلائی ب مازندران(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
امیرمحمد خطیبی ب مازندران(سرنا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
محمد ندامانی سراجی الف مازندران(غرنه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
علی قلیان سراجی الف مازندران(غرنه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
حسام بتیار الف مازندران(غرنه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفرسوم
امیرمحمد خطیبی ب مازندران(غرنه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
سیدمحمدرضا محمدی سیدکلائی ب مازندران(غرنه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفراول
میلاد امینی ج مازندران(غرنه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سیدمحمدرضا محمدی سیدکلائی ب مازندران(کمانچه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفر اول
جاسم خدیور ب مازندران(کمانچه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
سیدهمایون حسینی ماچک پشتی ب مازندران(کمانچه) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفر سوم
محراب قیاسی ب مازندران(لله وا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفر اول
محسن پریچی ب مازندران(لله وا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
حمیدرضا قیاسی ج مازندران(لله وا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفر اول
میلاد امینی ج مازندران(لله وا) تقدیر و جایزه نقدی معادل جایزه نفردوم
>