X

ارکستر «نیایش» جاودانه‌های مجید وفادار را روی صحنه می‌برد

یکشنبه, 19 شهریور 1396

ارکستر «نیایش» ۲۴ شهریور جاودانه‌های استاد مجید وفادار را با خوانندگی مجید حسین‌خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی روی صحنه خواهد برد.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، ارکستر «نیایش» با حمایت شرکت شیناتک (گروه هنری موزاوی)، جمعه ۲۴ شهریور از ساعت ۲۱ در تالار «اندیشه» حوزۀ هنری جدیدترین کنسرت خود را با اجرای جاودانه‌های استاد مجید وفادار به خوانندگی مجید حسین‌خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی به سرپرستی علیرضا امینی و رهبری احمد مقدسی‌زاده روی صحنه خواهد برد.

از جمله قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد می‌توان «شب‌های تهران»، «آشنا»، «رفتم از یادت»، «عاشقم»، «راز و نیاز»، «خاکستر من»، «خوابی بود و خیالی» را نام برد.

شایان ذکر است ارکستر «نیایش» بعد از اجرای موفق آلبوم «بگو کجایی» از جاودانه‌های مجید وفادار در برج میلاد به خوانندگی محمد معتمدی، بخش دیگری از ساخته‌های وفادار به خوانندگی مجید حسین‌خانی و همخوانی پوراندخت وفادار که بعد از ۶۰ سال روی صحنه آمده است با همراهی متین سوفالی و سرمایه‌گذاری شرکت شیناتک «گروه هنری موزاوی» در راستای حمایت، هویت‌بخشی و زنده نگه‌داشتن موسیقی اصیل ایرانی اجرا خواهد کرد.

چاپ
>