X
به همت انجمن موسیقی ایران و همراهی دانشگاه هیلدسهایم آلمان

کارگاه شیوه های نوین پژوهشی موسیقی نواحی در روند شهری شدن برگزار می شود

دوشنبه, 1 خرداد 1396

انجمن موسیقی ایران با همکاری مرکز موسیقی ملل دانشگاه هیلدسهایم آلمان کارگاه تخصصی شیوه های نوین پژوهشی موسیقی نواحی در روند شهری شدن را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این کارگاه دو روزه در تیرماه سال جاری با هدف مطالعه موسیقی نواحی در روند شهری شدن و روش های جدید کار میدانی و تلاش برای پویایی و برخورداری موسیقی هویتی از دیدگاه­های نواندیش و تحول­گرا و آشنایی با شیوه های نوین پژوهشی در حوزه موسیقی نواحی برگزار می شود.

این کارگاه  تخصصی ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال جاری به مدت ۱۲ ساعت در دو روز با حضور دکتر لیزا گوپ و دکتر لوتز دولردا از اساتید موسیقی دانشگاههای آلمان و با ارائه گواهینامه شرکت در کارگاه پژوهشی به همت انجمن موسیقی ایران و همراهی مرکز موسیقی ملل دانشگاه هیلد سهایم آلمان برگزار می شود که علاقمندان برای پیش ثبت نام اولیه و اطلاع از شرایط مربوطه می توانند تا تاریخ ۱۵ خرداد ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این انجمن به نشانی اینترنتی www.nay.ir و دریافت فرم پیش ثبت نام و ارسال آن آمادگی خود را اعلام نمایند.

باتوجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام کارگاه شیوه های نوین پژوهشی در حوزه موسیقی نواحی،اولویت با کسانی می باشد که زودتر درخواست خود را به این انجمن ارسال کرده باشند.

همچنین دانشجویان  رشته اتنوموزیکولوژی(موسیقی‌شناسی قومی) با ارائه کارت دانشجویی از ۵۰ درصد تخفیف ویژه حمایتی این انجمن برخوردار هستند.

چاپ
>