X

پیام مدیرکل دفتر موسیقی به جشنواره موسیقی فجر

جمعه, 28 بهمن 1401

به گزارش نای به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، در پیام محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی و رئیس سی و هشتمینجشنواره موسیقی فجر آمده است:

بسمه تعالی

«موسیقی هنری عالی و رسالتش متعالی و انسان ساز است. موسیقی ریشه در سرشت پاک آدمی دارد. موسیقی در طول سال هاینهضت مردم ایران و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در چهل و چهار سال گذشته ، مدد رسان آرمان های مردم ایران در همه عرصه هایفرهنگی، هنری و اجتماعی بوده است.

سی‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر فرصتی است تا هنرمندانی که کتیبه موسیقی کشور را به هنرشان زینت داده‌اند، دیگر بار رقمی بهیادگار بر صفحات زرین و مانای هنر موسیقی این دیار زنند و گامی به پیش بردارند که با دیروزشان متفاوت است.

همه ما یک آرمان مشترک داریم و آن اعتلای نام ایران اسلامی و به نمایش گذاشتن فرهنگ غنی این سرزمین است؛ این جشنوارهگزیده‌ای از آفرینش و رویش های تازه و بخشی از ظرفیت‌های منحصر به فرد موسیقی ایران را به تماشا و در معرض ارزیابی می‌گذارد.

اینجانب با قدردانی از همه دست اندرکاران این رویداد مهم هنری، مقدم اهالی موسیقی را در این جشنواره گرامی می‌دارم و توفیق آنانرا در خلق آثار فاخر و جذاب در راستای تحقق اهداف اصیل انقلاب و پیشرفت ایران عزیز ، مسالت دارم

چاپ
>