X

پیام سرپرست دفتر موسیقی به سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر

شنبه, 23 بهمن 1400

 

به گزارش نای در متن پیام محمد اله‌یاری چنین آمده است:

«ریشه‌های هنر در ایران زمین گسترده و تنیده در تار و پود تاریخ این کشور است .
در این میان هنر موسیقی نیز جایگاه والایی داشته و شادی بخش فراز و صعودهای مردم در عرصه های مختلف بوده است. در نیم قرن اخیر نمونه بارز آن همراهی موسیقی با قیام مردم ایران در پیروزی انقلاب اسلامی و سپس دفاع مقدس و در دوره معاصر است.
جشنواره موسیقی فجر بیش از سه دهه از عمر خود را سپری کرده است و اکنون در آستانه برگزاری سی و هفتمین دوره با امید فراوان، چشم به رویش های جدید در گام دوم انقلاب اسلامی دارد . این جشنواره پذیرای حضور هنرمندان پیشکسوت و جوان برای خلق آثار ارزشمند و انسان ساز است. جشنواره با داشتن بخش های مختلف و پرداختن به گونه های مختلف موسیقی ، سعی دارد رنگین کمان زیبایی از این هنر اصیل را در پیش چشم مخاطبان تصویر کند . در این دوره نیز بیماری کرونا محدودیت های فراوانی را برای برگزارکنندگان و مخاطبین باعث شده است. اما همگی به رعایت پروتکل های بهداشتی مصمم هستیم تا کام مردم با برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی، شیرین تر باشد.
از همراهی هنرمندان گران‌قدر و شریف موسیقی و تلاش های دبیر محترم و همکاران دبیرخانه جشنواره در برگزاری سی و هفتمین دوره جشنواره موسیقی فجر سپاسگزارم و امیدوارم در دولت مردمی با افزایش مشارکت هنرمندان، شاهد برپایی بهتر و پربارتر رویدادهای موسیقایی باشیم .

محمد اله‌یاری/ سرپرست دفتر موسیقی و رئیس سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر »

چاپ
>