X

پوستر و موشن گرافی پروژه «برخط ماه و نوا ۲» منتشر شد

چهارشنبه, 23 تیر 1400

به گزارش نای پوستر و موشن گرافی پروژه کنسرت های آنلاین «برخط ماه نوا ۲» که توسط انجمنموسیقی ایران با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

این مجموعه از اجراها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقیبرگزار می شود.

ضمن اینکه جدول و زمان بندی اجراها به علاوه بسترهای پخش متعاقبا اعلام خواهد شد.

طراح گرافیک پوستر این برنامه توسط استودیو بن انجام گرفته و موسیقی استفاده شده در موشن گرافی نیز  بخشی از رنگِ سه‌گاه ازساخته های هنرمند ارجمند اقای ارشد طهماسبی است.

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلفموسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیتهنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول‌های اجرایی پخش خواهند شد.

پیش از این اولین دوره مجموعه کنسرت‌های آنلاین موسیقی دستگاهی به مدت پنج شب از ۱۶ تا ۲۰ مرداد ماه با تمرکز بر موسیقی باکلام در سالن رودکی، اولین دوره کنسرت آن لاین موسیقی نواحی ایران از ۲۳ تا ۲۶ مرداد ماه کنسرت در بازار بزرگ ایران و دومین دورهکنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی روزهای ۲۷ تا ۳۰ آذرماه سال ۱۳۹۹ در تالار رودکی برگزار شد و مورد استقبال مخاطبان این نوع ازموسیقی قرار گرفت.

چاپ
>