X

«وصل یار» با «نوبت عاشقی» در تالار وحدت روی صحنه می‌رود

یکشنبه, 19 فروردین 1397

ابراهیم اثباتی و گروه وصل یار این بار با کنسرت «نوبت عاشقی» به تالار وحدت خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، کنسرت «نوبت عاشقی» که کاری تازه از گروه وصل یار است، نهم اردیبهشت ماه ۹۷ ساعت ۲۱.۳۰ در تالار وحدت اجرا خواهد شد. ابراهیم اثباتی، سرپرست این گروه در تازه ترین اثر خود به موسیقی فیوژن(تلفیقی) روی آورده و ساخته ها و تجربیات خود در این عرصه را به اجرا خواهد گذاشت.  مصطفی محمودی همچون اجراهای قبلی آواز و خوانندگی این گروه را به عهده دارد و هوروش خلیلی نیز یار دیگر او در این اجرا خواهد بود.

در این کنسرت امجد ابراهیمی (دف، بندیر و تاس)، حامد ابراهیمی (ویلن و کمانچه)، حسین قاسم‌زاده (نی، سنتور و دودوک)، ابراهیم یساول‌زاده (قانون)، سعید بهرامی (عود)، رزماری عیسی‌پور (خواننده)، ریچارد عیسی‌پور (خواننده)، میثم امینی (ادو، کاخن و پرکاشن)، ساتگین نمازی (پیانو)، شادرخ گلچین معانی (دیجیریدو)، علیرضا مهدی‌زاده (ساکسیفون)، عباس حیدری (ترمپت)، سامان بهشتی (درامز)، آیدا روزبهانه (خواننده)، مدیسا کنی (ویلنسل) و مهسا مظفری (گیتار) اجرا خواهند کرد.

گفتنی است «وصل یار» در سال ۱۳۸۰ به سرپرستی  ابراهیم اثباتی شکل گرفت و پیش از آن «وصل صوفیان» نام داشت. گروه موسیقی “وصل یار” با استفاده از سازهای سنتی و مقامی ، کوبه ای ، قبیله ای و کلاسیک و ترکیبی از خوانندگان ، گروه کر ، هنرهای بصری و ادبیات غنی پارسی تلاش می کند فضایی متفاوت در عرصه موسیقی ارائه دهد. این گروه کنسرت های بسیاری را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده اند و از مهمترین فعالیت هایشان اجراهای همزمان با نمایش هایی همچون شمس پرنده به کارگردانی پری صابری است.

چاپ
>