X

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد

سه شنبه, 21 دی 1400

به گزارش نای به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، این مراسم با حضور محمود سالاری معاون امور هنری، دکترحسن ریاحی و مریم معترف از اعضای هیئت مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت، مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی، نیکنام حسینی پور و سیدعباس عظیمی(بیستم دی‌ماه)در موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد.

در ابتدای این دیدار مهدی افضلی رییس هیئت مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت با ارائه گزارشی مختصر از روند فعالیت های صورت گرفته تا کنون به برگزاری جلسات منظم هفتگی هیئت مدیره اشاره و از تلاش های حسینی‌پور در زمان حضورش بعنوان مدیرعامل موسسه قدردانی کرد و گفت: در این مدت فعالیت شاهد دلسوزی، پشتکار و اهتمام ایشان به انجام امور و همراهی با هنرمندان پیشکسوت بودیم.

دکترحسن ریاحی و مریم معترف در سخنانی کوتاه از تلاش ها و حضور حسینی پور تقدیر و تشکر کردند.

نیکنام حسینی پور با تشریح فعالیت های صورت گرفته در مدت خدمتش با اشاره به فراگیری کرونا در کشور گفت: سعی کردیم در این موقعیت سخت با انسجام بخشی به فعالیت های موسسه و حفظ نظم در ساختار اداری خدمات بهتری را به هنرمندان پیشکسوت ارائه دهیم و امیدوارم با حضور آقای عظیمی ما شاهد پیشرفت و توسعه این موسسه در جهت ارتقای جایگاه و هویت آن باشیم.

عباس عظیمی مدیرعامل جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز در جملاتی کوتاه خدمت به هنرمندان پیشکسوت را باعث عاقبت بخیری و عافیت دانسته و باتشکر از زحمات حسینی پور افزود: امیدوارم بصورت شایسته پاسخ اعتماد معاون امور هنری و همه هنرمندانی که به بنده لطف داشته اند را بدهم.

محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنانی گفت: از آقای حسینی پور که در دوران بحران کرونا این مسئولیت را قبول کردند تشکر میکنم.موسسه هنرمندان پشکسوت باید پیوند دهنده تجارب نسل گذشته به جوانان باشد تا بتواند حافظ اصالت ها و این گنج عظیم معنوی باشد.توقع داریم این دیدگاه پیوند دادن و انتقال تجارب هنرمندان و اساتید پیشکسوت به نسل جوان با مرکزیت این موسسه در قالب برنامه ریزی و برگزاری برنامه های مختلفی همچون نشست های تخصصی، دوره های آموزشی و یا کارگاه های عملی احیا شود.

سالاری افزود: ما در موسسه هنرمندان پیشکسوت شاهد رنگین کمانی از تجارب، هنرها و اصالت های مختلف هستیم و قطعا جامعه هنری برای بهره بردن از این گنجینه های معنوی مشتاق می باشد.

در انتهای این مراسم محمود سالاری معاون امور هنری پس از تقدیر از نیکنام حسینی پور، حکم مدیرعاملی موسسه هنرمندان پیشکسوت را به سیدعباس عظیمی اهدا کرد.

چاپ
>