X

مدیر کل دفتر موسیقی به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد

یکشنبه, 21 مرداد 1397

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، در متن پیام علی ترابی، مدیرکل دفتر موسیقی به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، چنین آمده است:

پدیده‌ای به نام جشنوارۀ ملی موسیقی جوان

شهریور، ماه خوبی است؛ هوا خنک‌تر می‌شود و مسافرت‌ها بیشتر. خانواده‌ها به تکاپوی آمادگی برای آغاز سال تحصیلی می‌افتند و دانش‌آموزان قدر روزهای باقی‌مانده از تعطیلات را بیشتر می‌دانند. برای موسیقی اما شهریور عید است، اصلاً انگار اردیبهشتِ موسیقی ایران است شهریور. شکوفه‌های رنگارنگ موسیقی ایران در این ماه رخ می‌نمایند و جامعۀ موسیقی ایران به نظارۀ هنرنمایی فرزندانِ تازه‌پا‌به‌عرصه‌نهادۀ خود می‌نشیند. آسمان موسیقی پُر می‌شود از ستاره‌های درخشان و شاد.

جشنوارۀ ملی موسیقی جوان پدیده‌ای است در میان خیل جشنواره‌های ریز و درشت، پر ادعا یا گمنام. جشنواره‌ای حرفه‌ای، بسیار منظم، بی‌ادعا و پرثمر. جشنواره‌ای که دبیری متخصص و اهل فضل دارد و مجریانی پرتلاش و با اخلاص. داورانی طراز اول و استقبالی بی‌نظیر. ضیافت موسیقی ایران.

از همۀ عزیزانی که در برپایی این جشنواره کوشیده‌اند سپاسگزارم و امیدوارم اعمال سلیقه‌های اداری و وسوسه‌های متداول مدیران فرهنگی هرگز آسیبی به شاکلۀ حرفه‌ای و هنری این رخداد وارد نسازد.

علی ترابی

چاپ
>