X
برای تلاش در استمرار معافیت‌های مالیاتی

مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی از وزیر ارشاد قدردانی کردند

سه شنبه, 12 آذر 1398

مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت‌های مالیاتی اصحاب و فرهنگ قدردانی کردند.

به گزارش نای، اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش‌های سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت‌های مالیاتی اصحاب و فرهنگ  قدردانی کردند.

در متن اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران آمده است:

«به نام آنکه از شدت روشنایی پنهان است

جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام

همان‌گونه که مستحضر هستید، چندی نیست که جامعۀ موسیقی از پس‌لرزه‌های تصویب قانون «ده درصد» رهایی یافته و بدین امید که سال آینده این طرح از لایحۀ دولت حذف می‌شود خود را خوشنود جلوه می‌دهد که به ناگاه موضوع حذف معافیت‌های مالیاتی سر باز کرد. بی‌تردید این حرکت در راستای همان زخم گذشته است که اینک به چرک نشسته و لازم به توضیح نیست که اگر این پیشنهاد به بار می‌نشست هنر موسیقی با صدایی رسا غزل خداحافظی را می‌خواند.

بدین‌وسیله مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار موسیقی از تیزبینی و درایت حضرتعالی و تلاش‌هایتان در استمرار معافیت‌های مالیاتیِ فعالان حوزۀ موسیقی قدردانی می‌کند. توقع بر آن است که همواره مددرسان اهل هنر به‌عنوان سکان‌دار این کشتی پُرتلاطم باشید و تا چنان باشد دست گرم شما را به یاری می‌فشاریم و سپاسگزار توجه‌تان خواهیم بود.

شما با عنایت و پیگیری بر این موضوع نشان دادید «بر مدار همدلی»بودن تنها راه رستگاری در این حوزه است و ما نیز بر همین اعتقاد خواهیم ماند. گام‌هایتان استوار و دستان‌تان یاری‌گر باد.

با احترام و تحیتی دوباره

مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی»

چاپ
>