X

ماریو تقدسی کارگاه آواز برگزار می‌کند

یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397

مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در راستای برپایی دوره‌های آموزشی تخصصی، کارگاه آواز را با حضور «ماریو تقدسی» – خواننده‌ی اپرا و سولیست سابق اپرای وین-  با بیش از ۴۰ سال تجربه به عنوان مدرس، ۷و۸ اردیبهشت ماه در تالار رودکی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این کارگاه مقدمه یک کارگاه بلند مدت بوده که هدف از برگزاری آن، در نهایت کشف و حمایت از استعدادهای برتر و اجرای صحنه‌ای از طریق تشکیل گروه کر و اجرای موزیکال است و بیشتر برای آن دسته از افرادی که حداقل با یکی از سبک‌های موسیقی (ایرانی، کلاسیک، اپرا، پاپ و … ) آشنا هستند، مفید و قابل استفاده خواهد بود.
تکنیک تنفس دیافراگماتیک، پرورش صدا، ارتقاء کیفیت رنگ، حجم و قدرت صدا با تکنیک صحیح و خواندن بدون فشار، به همراه اجرای قطعات و آریاهای آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی و قطعات ایرانی سرفصل مباحث مطروحه در کارگاه است.
در پایان کارگاه، طی مدت یک ماه متقاضیان می‌توانند با ارسال قطعه آوازی در قالب فیلم، برای گزینش و حضور در کارگاه اصلی که در زمستان ۹۷ برگزار خواهد شد شرکت نمایند. کارگاه زمستان منتهی به یک اجرای صحنه‌ای گردیده و استعدادهای برتر انتخاب و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
کارگاه تخصصی آواز (مناسب برای تمامی سبک‌های آوازی)، جمعه و شنبه، ۷ و ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ساعت ۱۷ الی ۲۰ در تالار رودکی برگزار می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com مراجعه کنند.

چاپ
>