X
با موسیقی احسان مطوری؛

علیرضا قربانی یک جایزه بین‌المللی دریافت کرد

دوشنبه, 15 مهر 1398

 قطعه «رویا» با صدای علیرضا قربانی و همراهی سولانژ مردینیان به آهنگسازی احسان مطوری برنده مدال برنز Global Music Awards شد. این اثر که از پروژه «صداها و پل‌ها»مرداد امسال منتشر شده بود مورد توجه مخاطبان موسیقی در کشورهای مختلف قرار گرفت.

جایزه Global Music Awards به صورت فصلی برگزار می‌شود و فقط موزیسین‌هایی در آن می‌توانند شرکت داشته باشند که مستقل باشند و آثارشان با لیبل کمپانی خاصی به انتشار نرسیده باشد. در هر فصل این رویداد سه مدال طلا و نقره و برنز به برگزیدگان بخش‌های مختلف اهدا می‌شود و یک جایزه سالانه هم وجود دارد. این در حالی است که هنرمندان و آثاری که در طول هر فصل برنده مدال می‌شوند، شانس حضور در رقابت جایزه سالانه را هم خواهند داشت.

برگزارکننده این رویداد هم سازمانی به همین نام است که یکی از جوایز معتبر موسیقی در آمریکای شمالی محسوب می‌شود. چارلز دنلر و آرتور فیلیپی نیز از جمله داوران معروف این رویداد موسیقی هستند.

قطعه رویا تابستان امسال و همزمان با کنسرت‌های «با من بخوان» با صدای علیرضا قربانی منتشر شد. این پروژه قرار است در قالب تور سراسری «با من بخوان» پاییز و زمستان امسال در شهرهای مختلف ایران برگزار می شود.

چاپ
>