X
مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می‌کند:

سومین دوره مسترکلاس‌های رهبری ارکستر

دوشنبه, 6 بهمن 1399

سومین دوره مسترکلاس‌های رهبری ارکستر با مشارکت نصیر حیدریان، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش بنیاد رودکی برگزار می‌شود.

به گزارش نای، این بنیاد در راستای اهداف و مأموریت‌های خود و در راستای کشف و پرورش استعدادهای درخشان هنری و تربیت نسل آینده ارکسترهای ایران اقدام به برگزاری سومین دوره مسترکلاس‌های رهبری ارکستر با مشارکت استاد نصیر حیدریان، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش این مجموعه کرده است.

این دوره از مسترکلاس‌ها در ادامه دو مسترکلاس پیشین مرکز آموزش هنری و در دو سطح مبتدی و پیشرفته از ۱۳ بهمن شروع و تا نیمه اسفندماه در یکی از سالن‌های بنیاد رودکی ادامه خواهد یافت.

مسترکلاس رهبری ارکستر پیشرفته با همراهی ارکستر زهی ۱۵ نفره و به صورت گروهی برگزار می‌شود و در پایان دوره‌ها نیز یک کنسرت با مشارکت ارکستر زهی و برگزیدگان مسترکلاس‌ها در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

مسترکلاس دوم تحت عنوان تکنیک و اصول رهبری ارکستر،  برای متقاضیانی که تاکنون در این مسترکلاس‌ها شرکت نکرده‌اند برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است به اعضای شرکت‌کننده در این دوره از مسترکلاس‌ها، گواهی شرکت در دوره اعطا می‌شود و نیز امکان ادامه کلاس‌ها به صورت مستمر و مجازی پس از اتمام این دوره نیز وجود خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت بنیاد رودکی به نشانه www.Bonyadroudaki.ir   و یا به صفحه اینستاگرام بنیاد رودکی و یا مرکز آموزش هنری مراجعه و یا با مرکز آموزش با شماره های ۶۶۷۴۳۳۵۸، ۶۶۷۴۳۳۵۹ و ۶۶۷۴۳۳۶۱ مراجعه کنند.

چاپ
>