X
21 اردیبهشت ماه

سهیل نفیسی پس از سه سال در بندرعباس کنسرت می‌دهد

چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397

سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز مطرح کشورمان بیست و یکم اردیبهشت ماه پس از گذشت سه سال کنسرتی را در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز مطرح کشورمان ساعت ۲۰:۳۰ روز بیست و یکم اردیبهشت ماه بعد از سه سال کنسرتی را در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس برگزار می‌کند. نفیسی در این کنسرت که به همت مؤسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» با همکاری موسسه «هنرمندان خاک جنوب» برگزار می شود برخی از ترانه های ابراهیم منصفی را برای علاقه مندان اجرا می‌کند.

تازه‌ترین کنسرت سهیل نفیسی که بلیت‌های اجرای آن از ۱۰ روز قبل به اتمام رسیده، روز یازدهم اردیبهشت ماه به همت مؤسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و تهیه‌کنندگی افشین معصومی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. سهیل نفیسی در این کنسرت نیز منتخبی از چهار آلبوم منتشر شده خود «ریرا»، «ترانه‌های جنوب»، «چنگ و سرود» و «طرح نو» را برای علاقه‌مندان اجرا می‌کند. این در حالی است اجرای چند قطعه منتشر نشده از دیگر برنامه‌هایی است که سهیل نفیسی در این کنسرت برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

نفیسی اردیبهشت‌ماه امسال علاوه بر تهران و بندرعباس یک اجرای دیگر در شهر شیراز خواهد داشت که تاریخ و نحوه تهیه بلیت این کنسرت طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

آلبوم «طرح نو» چهارمین آلبوم سهیل نفیسی بعد از انتشار آلبوم‌های «ریرا»، «ترانه‌های جنوب»، «چنگ و سرود» بود که آذر ماه سال ۹۵ توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به تهیه‌کنندگی افشین معصومی توسط پخش «هنر شهر» در فروشگاه ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی هنری سراسر کشور به مخاطبان عرضه شد. در این آلبوم محمدرضا اصغری، مازیار خواجیان، حسین کمانی با ملودیکا، گیتار و گیتار بیس سهیل نفیسی را همراهی کرده‌اند.

فروش بلیت کنسرت بندرعباس سهیل نفیسی که این بار هم با عنوان «شبی با سهیل نفیسی» میزبان علاقه‌مندان خواهد بود از طریق سامانه «موزیکا» امکان‌پذیر است.

چاپ
>