X

سنگ تمام «اشوان» برای طرفدارانش

پنجشنبه, 26 بهمن 1402

اشوان در دومین سانس از سومین شب سی‌و نهمین جشنواره موسیقی فجر، برای هوادارانش سنگ تمام گذاشت و ۱۵ قطعه اجرا کرد.

به گزارش روابط‌عمومی جشنواره موسیقی فجر، اشکان خدابنده با نام هنری اشوان کنسرت خود در نمایشگاه میلاد را با یکی از معروف‌ترین قطعات خود به نام «شمع‌ها رو روشن کن» شروع کرد.

قطعه بعدی که این خواننده برای دوستدارانش اجرا کرد، «دوباره تو» بود که با هم‌خوانی حاضران در سالن همراه شد.

او بعد از خوش و بش با طرفدارانش گفت: «خیلی خوشحالم که در شهر خودم و در کنار خانواده خودم هستم. در راه با خودم فکر می‌کردم که امشب لحظات نابی بسازیم.

اشوانرسپس قطعه شاد «شیدا» را اجرا کرد که با استقبال حاضران در سالن روبرو شد. قطعه بعدی که این خواننده برای طرفدارانش اجرا کرد، «مغرور» بود و از حاضران در سالن نمایشگاه میلاد خواست چراغ قوه گوشی‌هایشان را روشن کنند.

«قاصدک» قطعه بعدی بود که اشوان اجرا کرد و گفت: خودم این قطعه را ویژه دوست دارم.

اشوان برای خواندن ترک «پروانه» خواست که نور صحنه قرمز شود و سپس اعلام کرد: به خودم قول دادم بیشترین قطعه‌ را در مدت زمان اجرا، بخوانم به همین دلیل کمتر صحبت می‌کنم.

«آهنگ شاد»، «اگه می‌موندی»، «منو دریاب»، «فکر من نباش»، «من آدم رویای تو نیستم» و «تنها شدم»، «ذره ذره»، «غرق گریه» از دیگر قطعاتی بود که اشوان در کنسرت خود در سی‌و‌ نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر اجرا کرد و در انتها ترک شاد «شیدا» را یک بار دیگر اجرا کرد.

مرتضی مسگر، آرمان ابراهیمی، مسعود همایونی، سپهر ارشاد، فرزاد ماهان، علی قطبی از جمله نوازنده‌هایی بودند که اشوان را در این کنسرت همراهی می‌کردند.

چاپ
>