X

سمینار راهیابی به بازار حرفه‌ای موسیقی برگزار می‌شود

سه شنبه, 13 تیر 1396

سمینار راهیابی به بازار حرفه‌ای موسیقی با موضوعات مخاطب‌شناسی، مارکتینگ و کسب درآمد با حضور اهالی موسیقی، مدیران و فعالان رسانه‌ای این حوزه برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، سمینار راهیابی به بازار حرفه‌ای موسیقی با موضوعاتی نظیر مخاطب‌شناسی، مارکتینگ، کسب درآمد شیوه تبلیغات موسیقی و توزیع آثار در عرصه بین‌المللی و… ۲۲ تیرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد. در این برنامه هنرمندان مطرح موسیقی به بیان تجربه‌های خود در عرصه موسیقی می‌پردازند و با انتشار و توزیع آثار خود در عرصه بین‌المللی بیشتر آشنا خواهند شد. همچنین با تاریخچه انتشار و شیوه‌ تبلیغات موسیقی در فضای موسیقی بیشتر آشنا می‌شوند .

علاوه بر هنرمندانی که در سمینار راهیابی به بازار حرفه‌ای موسیقی به بیان تجربیات خود خصوصاً در فضای مجازی می‌پردازند،همچنین چند تن از تهیه‌کننده‌های باسابقه، مدیران چند شرکت فرهنگی هنری  و فعالان رسانه‌ای تجربیات خود را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند. در پایان سمینار هم میزگرد آسیب‌شناسی موسیقی برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر ارائه گواهینامه شرکت در این سمینار، تسهیلات تولید و نشر آثار موسیقی هم برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

سرفصل های دوره:

*تاریخچه‌ انتشار موسیقی در ایران و بررسی تحولات پخش و معرفی موسیقی در فضای اینترنت

*شیوه موفقیت در انتشار موسیقی در شبکه‌های اجتماعی( مخاطب‌شناسی و شیوه‌های ارائه موسیقی)

*چگونه برای موسیقی خود در فضای مجازی بازاریابی کنیم؟

* انتشار بین‌المللی موسیقی و حفظ کپی‌رایت در فضای اینترنت

*پنل(میزگرد) سمینار: با حضور نماینده وزارت ارشاد، نماینده سایت موسیقی ما، نماینده شرکت‌های پخش

سمینار راهیابی به بازار حرفه‌ای موسیقی (مخاطب شناسی، مارکتینگ، کسب درآمد) از ساعت ۱۴ روز ۲۲ تیرماه آغاز خواهد شد و به مدت پنج ساعت ادامه دارد و ظرفیت پذیرش هم ۳۵۰ نفر است. این برنامه به همت مؤسسه فرهنگی-هنری «باما» با مشارکت سایت «موسیقی ما» و دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیپ برگزار خواهد شد. تالار فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی نرسیده به سیدخندان، روز پنجشنبه ۲۲ تیر از این سمینار میزبانی می‌کند. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به نشانی اینترنتی https://www.tiwall.com/general/rahyabi-music-seminar مراجعه یا با شماره تلفن ۸۸۰۴۸۵۷۲  تماس حاصل کنند.

چاپ
>