X

سراب با صدای محمدیادگار منتشر شد/حمایت پیشکسوتان از خوانندگان جدید

شنبه, 2 مرداد 1400

به گزارش نای روابط عمومی موسسه فرهنگی-هنری رودکی،پژمان بلورچی ناشر باسابقه و مدیر موسسه فرهنگی -هنری نهاله رودکی که این روزها در همکاری با مهرداد پازوکی آهنگساز پیشکسوت و محمد یادگارخواننده ، قطعاتی از جدیدترین ساخته های این دو هنرمند را در بازار موسیقی منتشر می کند،گفت:قطعه«سراب» تازه ترین اثر مشترک استاد پازوکی و محمد یادگار است که در قالب تک آهنگ از طریق موسسه در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. این اثر با ارکستر و سازبندی ملی ضبط شده و مبتنی بر موسیقی ایرانی است.

وی ادامه داد:«سراب»سومین قطعه از همکاری مهرداد پازوکی آهنگساز برجسته موسیقی  کشورمان با محمدیادگار خواننده جوان و خوش صداست چرا که طی ماههای اخیر قطعاتی همچون«به سفر فکرنکن»و«آرزوی نقش بر آب» از این دو هنرمند را منتشر کردم و طبق برنامه بلندمدتی که در دست داریم سه قطعه دیگر نیز منتشر ودر نهایت در قالب یک آلبوم موسیقی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

بلورچی با اشاره به انتشار جهانی این آثار نیز گفت: تا به امروز این  سه اثر همزمان با سایتهای داخلی در پلتفرم های خارجی نیز منتشر شده تا هموطنانمان در سراسر دنیا بتوانند آنها را بشنوند.

این نوازنده سنتور در ادامه در خصوص نقش حمایت پیشکسوتانی چون  مهرداد پازوکی از خوانندگان جدید بیان داشت: مهمترین کاری که پیشکسوتان در هر شغل و جایگاهی می توانند انجام دهند حمایت از نیروهای تازه وارد است. این مسئله درزمینه موسیقی خیلی پررنگ تر است. وقتی که جناب پازوکی قبول زحمت می کنند که آهنگسازی یک آلبوم را با یک صدای جدید برعهده بگیرند انگیزه مضاعفی هم به خواننده دراین مورد به خصوص به آقای محمدیادگار و هم به شرکت تولید کننده و تهیه کننده موسیقی می دهد که خود نشان دهنده این است که این آهنگساز قصد دارد تمام تجربه هایش را به نسل بعدی انتقال دهند و دوست دارند این مسیر روشن باشد. پیشکسوتانی همچون جناب پازوکی می توانند چراغ راه مسیر پیشرفت موسیقی باشند و در نتیجه بسیار کمک کننده به نسل جوان و انگیزه دهنده به  نسل جوان و کمپانی های موسیقی خواهند بود.

چاپ
>