X
در خانه هنرمندان برگزار می‌شود

رونمایی از آلبوم ناشنیده‌ها با اجرای قطعاتی از عمران، روحانی و مرادیان

یکشنبه, 22 مرداد 1396

آیین رونمایی از آلبوم ناشنیده‌ها با اجرای قطعاتی از فرید عمران، مهران روحانی و حمید مرادیان در روز پنج‌شنبه ۲۶مرداد ماه در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

در این مراسم که بخش عمده آن به اجرای قطعات این آلبوم اختصاص دارد، مینیاتور شماره‌ی دو حمید مرادیان برای پیانو، توسط سیاوش دمیریان در خانه هنرمندان اجرا خواهد شد. در این آلبوم که به تازگی منتشر شده است آثاری از این سه آهنگساز ایرانی اجرا شده است. سیاوش دمیریان که دانش‌آموخته‌ی کنسرواتووار پراینر وین در رشته‌ی نوازندگی پیانو است و پیشتر این آثار را در قالب کنسرت‌هایی در ایران و اتریش به روی صحنه برده بود.
وی انگیزه‌ی خود را برای اجرا و نشر این آثار ادای دین به اساتید پیشسکوت خود دکتر مهران روحانی و فرید عمران ذکر کرده است. دمیریان همچنین دلایل انتخاب آثار حمید مرادیان را علاوه بر معرفی آهنگسازان معاصر و جوان ایران، قابلیت‌ها و زبان هارمونیک ویژه، نگرش فرمال و حفظ روح موسیقی ایرانی در عین مدرن بودن فضای آثار عنوان کرده است.
مراسم رونمایی آلبوم “ناشنیده‌ها” با اجرای قطعاتی از خالقین آثار توسط سیاوش دمیریان در روز پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۱۸ در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

چاپ
>