X

روزهای موسیقی معاصر تهران برگزار می شود

شنبه, 18 آبان 1398

در این روزها برنامه‌های متعددی شامل کارگاه‌های نوازندگی برای سازهای (فلوت، ابوا، کلارینت، باسون، ترومپت،‌ ویلن و ویولا، ویلن‌سل و کنترباس) زیر نظر نوازندگان آنسامبل یونایتدبرلین، کارگاه بداهه‌نوازی و رهبری ارکستر و یک آتلیه آهنگسازی در دانشگاه تهران برگزار خواهند شد.

همچنین آنسامبل یونایتدبرلین و گروه موسیقی یارآوا در دو کنسرت متوالی در تالار رودکی در روز پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ آثاری از فوزیه مجد، علیرضا مشایخی، شاهرخ خواجه‌نوری، احسان خطیبی، سارا اباذری، علی گرجی، مهدی جلالی، الناز سیدی، مهدی حسینی و آناهیتا عباسی را به اجرا درخواهد آورد.

در کنسرتی در تالار آوینی دانشگاه تهران در روز شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ نیز، با همکاری ارکستر مدرن یارآوا و آنسامبل یونایتدبرلین آثاری از علیرضا مشایخی، محسن میرمهدی، بابک آل‌حیدر، مهدی جلالی، مهدی خیامی و گلاره سلیمانی اجرا خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام در کارگاه‌ها با تلفن گروهموسیقی یارآوا: ٠٢١۴۴٠۶٨۵۶٠ یا تلگرام: yaravamusicgroup@ تماس بگیرند و از روی سایت تیوال اقدام به خرید بلیط نمایند (تخفیف‌های دانشجویی، وفاداری و برای کسانی که مایل به شرکت در هر سه کنسرت هستند در نظرگرفته شده است).

چاپ
>