X

جزییات تازه‌ترین کنسرت سینا سرلک اعلام شد/ اجرای قطعات پرطرفدار

چهارشنبه, 6 آذر 1398

تازه‌ترین کنسرت سینا سرلک خوانندۀ موسیقی ایرانی روز پنجشنبه چهاردهم آذر سال جاری با اجرای قطعات منتخب این هنرمند در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش نای، تازه‌ترین کنسرت سینا سرلک، خواننده موسیقی ایرانی، روز پنجشنبه چهاردهم آذر سال جاری با اجرای قطعات منتخب این هنرمند در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این کنسرت در ادامه تور اجراهای زنده شهرستان‌های مختلف کشورمان پذیرای دوستداران موسیقی در پایتخت است.

در این کنسرت که به همت شرکت «هفت باغ» میزبان مخاطبان است آثار منتخب این خواننده طی سال‌های اخیر از جمله «زیر سقف دودی»، «چه کنم»، «ماه خجالتی» و قطعات متعدد دیگر پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

این خواننده شناخته‌شده که در سال‌های نه چندان دور به عنوان خواننده  ارکسترموسیقی ملی ایران، ارکستر سمفونیک تهران ارکستر ملل، ارکستر پایور و چند گروه معتبر موسیقی اصیل ایرانی فعالیت می‌کرد، طی سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را مبتنی بر اجرا و تولید آثاری متفاوت و پرمخاطب کرده است. ضمن اینکه تولید چندین قطعه برای سریال‌ها و مجموعه‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی از دیگر فعالیت‌های او در عرصه خوانندگی است.

کنسرت سینا سرلک ساعت ۱۹ و ۲۲:۱۵ روز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه به همت مؤسسه «هفت باغ» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شوند و علاقه‌مندان برای حضور و تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سامانه ایران کنسرت مراجعه کنند.

چاپ
>