X

تسهیلات سامانۀ کارا برای فعالان عرصۀ موسیقی

شنبه, 29 آذر 1399

دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرمندان، فعالان و مؤسسات هنری حوزۀ موسیقی دعوت کرد برای بهره‌مندی از تسهیلات ۱۲ درصدی صندوق کارا درخواست‌های خود را ثبت کنند.

به گزارش نای، با توجه به آسیب فعالان عرصۀ موسیقی به واسطۀ همه‌گیری کرونا و نیز با توجه به استمرار محدودیت‌ها و تعطیلی فعالیت‌های این حوزه، در بیست‌وهشتمین جلسۀ کارگروه «بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا» مقرر شد برای استمرار حمایت از فعالان عرصۀ موسیقی تسهیلات بانکی با بهرۀ ۱۲درصد اعطا شود.

به منظور حمایت از هنرمندان حوزۀ موسیقی این تسهیلات بانکی تا اردیبهشت سال ۱۴۰۰ تنفس خواهد داشت.

کلیۀ متقاضیان جهت اخذ این تسهیلات بانکی می‌توانند با مراجعه به سامانۀ کارا، ضمن مطالعه شرایط، اطلاعات لازم را بر اساس فرم‌های مربوطه تکمیل کنند. علاقه‌مندان به استفاده از این تسهیلات اعم از اساتید و هنرمندان،  گروه‌های موسیقی سنتی، کلاسیک و نواحی ثبت شده در دفتر موسیقی، استودیوهای صدابرداری و شرکت‌های تک‌منظورۀ موسیقی می‌توانند در خواست خود را مطابق اطلاعات فرم پیوست به نشانی music@farhangmail.ir  ارسال کنند. دفتر موسیقی پس از بررسی درخواست‌ها، واجدین شرایط را به سامانۀ کارا جهت دریافت تسهیلات معرفی می‌نماید.

دانلود فرم:       فرم

چاپ
>