X

انتشار قطعه «قادانی من آلیم» با صدای علیرضا خیابانی

دوشنبه, 9 تیر 1399

قطعۀ موسیقی آذری «قادانی من آلیم» با صدای دکتر علیرضا خیابانی به مدافعان سلامت و کادر درمان بیمارستان‌ها و روح بلند تمام عزیزان جان‌باختگان ویروس کرونا تقدیم شد.

به گزارش نای، خیابانی شاعر، نویسنده و خواننده که طی سال‌های گذشته عمده آثارش را به زبان‌های ترکی، آذری و فارسی در پانزده دیوان شعر و سه جلد کتاب منتشر کرده است، قطعۀ «قادانی من آلیم» را با  تنظیم بهمن میرزازاده تولید و در دسترس مخاطبین قرار داده است.
علیرضا خیابانی با نگاشتن یادداشتی در این خصوص عنوان کرده است: «از ابتدای شیوع ویروس عالم‌گیر کرونا (کووید۱۹)، اعضای خانواده بزرگ کادر درمان از جمله پزشکان و پرستاران با فداکاری در میدان مبارزه با ویروس همه‌گیر حاضرند. با شیوع این بیماری، مسئولیت کادر درمانی بیش از گذشته سنگین شده است و جامعۀ پزشکان و تیم پزشکی و پرستاران بیشتر از عموم مردم در معرض خطر این بیماری قرار دارند و با تحمل مشقت فراوان برای نجات مردم تلاش می‌کنند، جانفشانی و ایثارگری مدافعان سلامت در بحران کرونا بر کسی پوشیده نیست، سر تعظیم در مقابل مدافعان سلامت فرو می‌آورم. انتشار «قادانی من آلیم» در جهت بهبود روحیه شهروندان و همچنین ادای احترام به مدافعان تلاشگر سلامت جامعه بوده و به شهروندان محترم و کادرهای درمانی، بهداشتی و خدمات سلامت که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند تقدیم می‌شود.»

بهمن میرزازاده (صدابردار، میکس و مسترینگ و ناظر ضبط)، پویا راعیان و داریوش اسدالله‌پور (صدابرداران)، محمدباقر آقامیری (نگارگر)، استودیو ندای ایماژ تبریزـ داریوش (ضبط) و غلامرضا میرزازاده، تهیه‌کننده و مدیر هنری اثر، دیگر عوامل تولید قطعه «قادانی من آلیم» بوده‌اند.

چاپ
>