X

انتشار آلبوم موسیقی «هر چه بود گذشت»

دوشنبه, 12 آذر 1397

آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» با یادواره ای از اسدالله ملک نوازنده فقید موسیقی ایرانی و هنرمندی سامان احتشامی، بابک شهرکی و همایون کاظمی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

همایون کاظمی که سال ها پیش آلبوم «به یاد آن گذشته» را در پاسداشت استادن حبیب‌الله بدیعی و معینی کرمانشاهی خوانده بود درباره این آلبوم توضیح داد: این آلبوم به یاد زنده یاد استاد اسدالله ملک به اجرا در آمده و شامل چند قطعه با نام «یاد تو»، «جدایی تو»، «آواز بیات اصفهان»، «جدایی»، «آسمون» و «آواز دشتی» است.

وی ادامه داد: قطعات این اثر را سامان احتشامی تنظیم کرده و همزمان نوازندگی پیانو را نیز بر عهده داشته است. بابک شهرکی نیز به عنوان نوازنده ویولن در این اثر همکاری داشته است. ضمن اینکه قطعات در استودیو پارت با صدابرداری بهنام شهرکی ضبط شده‌اند.

کاظمی در پایان بیان کرد: چهار قطعه از این آلبوم از ساخته های استاد ملک در مایه دشتی، اصفهان و شوشتری با ترانه هایی از زنده یاد بهادر یگانه، هما میرفشار و زنده یاد نواب صفا است و ۲ قطعه آواز در دشتی و اصفهان با اشعاری از فریدون مشیری و ایرج دهقان اجرا شده است. البته ترانه «جدایی» هم در زمان حیات استاد ملک با صدای خودش برای اولین بار ضبط شده بود که در این مجموعه دوباره خوانده شده و سه ترانه دیگر هم  بازخوانی شده‌اند.

آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» با صدای همایون کاظمی توسط «نشر و پخش جوان» منتشر شده و از طریق سایت ریتمو قابل خریداری است.

چاپ
>