X

اشکان کمانگری «زیبایی تو» را منتشر کرد

جمعه, 29 اسفند 1399

تصنیف «زیبایی تو» به آهنگسازی محمدجواد ضرابیان و خوانندگی اشکان کمانگری در آستانه فرا رسیدن سال ۱۴۰۰و انتشار آلبوم جدید این دو هنرمند شناخته‌شده در بهار آینده پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش نای، «زیبای تو» عنوان یکی از قطعات این آلبوم با شعر محمدمهدی سیار، آهنگسازی محمدجواد ضرابیان و خوانندگی اشکان کمانگری است که در آستانه بهار ۱۴۰۰ در دسترس شنوندگان قرار گرفت. این دو هنرمند در روزهای آغازین سال جدید آلبوم «مرا آواز دادی» را منتشر خواهند کرد.

در این آلبوم که به نوعی یادآور فعالیت‌های گروه موسیقی «سماع» به آهنگسازی و سرپرستی محمدجواد ضرابیان هنرمند پیشگام موسیقی ایرانی در سال های دور خواهد بود، بهروز الوندی نوازنده نی، شهرام میرجلالی نوازنده تار، سینا جهان‌آبادی نوازنده کمانچه، میلاد محمدی نوازنده تار و تارباس، مریم خدابخش نوازنده عود، فرهاد صفری نوازنده تمبک، زروان، کارنگ و باژنگ، شهریار نظری نوازنده دف و محمدجواد ضرابیان به عنوان نوازنده سنتور گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

اردشیر کامکار نوازنده کمانچه، حسین بهروزی‌نیا نوازنده بربت و قاسم رحیم‌زاده نوازنده تار و سه‌تار نیز از دیگر هنرمندانی هستند که در این آلبوم به عنوان تکنواز حضور دارند.

به گفته دست‌اندرکاران آلبوم «مرا آواز دادی» که به همت مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر می‌شود، این اثر تلاش دارد تا با همنشینی مناسب شعر و موسیقی محمدجواد ضرابیان، جریان تازه‌ای در افق پیش روی موسیقی اصیل ایرانی رقم بزند.

 

بشنوید:

چاپ
>