X

اسحاق انور خواننده و آهنگساز موسیقی ایرانی درگذشت

پنجشنبه, 6 تیر 1398

محمد خرمی از تهیه کنندگان موسیقی با اعلام خبر درگذشت اسحاق انور، بیان کرد: متاسفانه از روز گذشته با خبر شدیم که استاد اسحاق انور از هنرمندان مطرح موسیقی ایرانی که در حوزه شعر، اهنگسازی و تنظیم فعالیت می‌کرد، دار فانی را وداع گفته است.

وی ادامه داد: زنده یاد انور از جمله هنرمندان فعال حوزه موسیقی بوده که طی سال های گذشته خدمات قابل توجهی را در عرصه موسیقی ایرانی انجام داده که از آن جمله می توان به آثاری چون اپرای مولانا اشاره کرد و من امروز بسیار متاسفم که باید این گونه خبر فوت ایشان را اعلام کنم.

خرمی بیان کرد: اقدامات و رایزنی هایی برای دفن پیکر این هنرمند توسط دفتر موسیقی وزارت ارشاد و خانه موسیقی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) در حال انجام است که به زودی اطلاع رسانی می شود.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد اسحاق انور خواننده و شاعر فقید موسیقی ایرانی ساعت ۹ صبح روز جمعه هفتم تیرماه از محل غسالخانه سازمان بهشت زهرا به سمت قطعه هنرمندان تشییع می‌شود.

مراسم سوم این هنرمند نیز ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ روز شنبه هشتم تیرماه در مسجدالنبی واقع در خیابان ستارخان تهران، خیابان حبیب اللهی، خیابان زنجان شمالی برگزار خواهد شد.

چاپ
>