X
همزمان با دهه‌ی فجر و به همت انجمن موسیقی ایران برگزار می‌شود:

اجرای صحنه‌ای برگزیدگان جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان، دانشگاه هنر و گیلان

چهارشنبه, 13 بهمن 1395

برگزیدگان دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان و دانشجویان منتخب دانشگاه گیلان و دانشگاه هنر همزمان با دهه‌ی فجر به‌طور رسمی در تالار رودکی اجرای صحنه‌ای خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران،این انجمن در راستای رشد و معرفی نسل جوان موسیقی در جامعه‌ی هنری و توجه ریشه‌ای به موسیقی دستگاهی و کلاسیک و به منظور حفظ و صیانت از این هنر غنی در زمینه‌ی‏ گروه‌نوازی و تک‌نوازی توسط برگزیدگان جشنواره ملی موسیقی جوان و دانشجویان منتخب دانشگاه‌های گیلان و هنر با هدف ارتقاء سطح فرهنگ موسیقایی هنرجویان، فراهم‌آوردن هرگونه امکان رشد و پرورش برای دستیابی به موسیقی متعهد و هنری و اجرای کنسرت و تولید موسیقی، اقدام به برگزاری اجراهای صحنه‌ای رسمی برای این برگزیدگان همزمان با دهه‌ی فجر نموده است.

این اجراها در سه روز از شنبه تا دوشنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه در تالار رودکی و به همت انجمن موسیقی ایران بر اساس جدول اعلام‌شده برگزار می‌شود و علاقمندان برای تهیه‌ی بلیت می‌توانند به نشانی اینترنتی www.tiwall.com مراجعه کنند.

گفتنی است پیش از این برخی از برگزیدگان جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان در سی‌ودومین جشنواره‌ی موسیقی فجر در تالار رودکی روی صحنه رفته‌اند.

 

چاپ
>