X

آلبوم “آسوده‌خاطر” رونمایی می‌شود

چهارشنبه, 28 آذر 1397

مراسم رونمایی آلبوم “آسوده‌خاطر” جدیدترین اثر مهدی نظری با حضور این خواننده و دیگر عوامل  برگزار می‌شود.

این آلبوم که در هشت قطعه‌ موسیقیایی: “پریشانی”، “افسونگر آواز”، “افسونگر”، “سراب آرزو”، “غریبانه”، “آسوده‌خاطر”، “چشم تو” و “پریشانی بی کلام” تدارک دیده شده است، با اشعاری از مژگان عباسلو، باباطاهر، نواب صفا، تورج نگهبان، انسیه موسویان و امحمد‌حسین شهریار جلوه‌هایی از بخش‌های تاریخ معاصر موسیقایی را به محضر مخاطبان عرضه داشته است؛ چنان‌که همین نگاه در آهنگ‌سازی اثر نیز مشهود است و نظری با اجرای آهنگ‌هایی از استاد پروز یاحقی، سعی کرده است که این مرور را روشن‌تر سازد.

آهنگسازان این آلبوم مهدی نظری، پرویز یاحقی و منوچهر لشکری هستند و تنظیم قطعات آن را به‌جز “پریشانی” که محمد نصرتی به عهده داشته، حسین زندی به انجام رسانیده است.

مهدی نظری یکی از دو تک‌خوان گروه سرود آباده است که روزگاری نه چندان دور با سرود معروف “مادر برام قصه بگو” در میان خانواده‌های ایرانی مشهور شدند. او متولد اصفهان است  که بعد از گروه سرود آباده کار هنری را در تحصیل در رشته‌ هنر دانشگاه تهران پی گرفته است و تاکنون آلبوم‌های بسیاری از او چه در نقش آهنگ‌ساز و چه در نقش خواننده منتشر شده است که از آن جمله می‌توان به “دیدار دوست”، “گذر عمر”، “اسیر عشق” و “‌تشنه” اشاره کرد.

مراسم رونمایی از آلبوم “آسوده‌خاطر” شنبه اول دی ساعت ۱۸ در محل حوزه هنری واقع در خیابان حافظ، تقاطع سمیه سالن مهر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند پیش‌فروش این آلبوم را از فروشگاه‌های معتبر و سایت‌های معتبر محصولات موسیقیایی تهیه کنند.

چاپ
>