X

آغاز دور سوم پروژه‌ی «چند شب»/ گیتاریست‌ها به صحنه می‌آیند

چهارشنبه, 1 شهریور 1396

دور سوم مجموعه کنسرت‌های «چند شب» روزهای سیزدهم و چهاردهم شهریور با حضور تعدادی از نوازندگان مطرح گیتار در بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، دور سوم پروژه‌ی موسیقایی «چند شب» ساعت ۲۰:۳۰ روزهای سیزدهم و چهاردهم شهریور با حضور تعدادی از نوازندگان مطرح گیتار در بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران تهران برگزار می‌شود.

در پروژه «چند شب گیتار» طبق روال شب‌های دیگر این برنامه، نوازندگان شناخته‌شده‌ی ساز گیتار به اجرای برنامه می‌پردازند. نوازندگان این چند شب در  سبک‌های جَز، فلامنکو و کلاسیک بدون همراهی ساز آثار خود را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

محمد آزمند، حسین کمانی، شفق فخارزاده، احسان فرامرزی‌پور، کامبیز پاکان، نوید زمردی، مهرداد پاکباز هنرمندانی هستند که در کنسرت‌های «چند شب گیتار» حضور دارند.

مجموعه کنسرت های «چند شب» که به همت مؤسسه‌ی فرهنگی هنری «نغمه حصار» با مدیریت افشین معصومی برگزار می‌شود، با هدف یادآوری ریشه‌های اصلی موسیقی در ۱۲ دوره طراحی شده که در هر دوره به یک ساز از حوزه‌ی موسیقی ایرانی، کلاسیک و نواحی پرداخته می‌شود. در دوره‌ی سوم نیز که با عنوان «چند شب گیتار» برگزار می‌شود هنرمندان شرکت‌کننده به گیتارنوازی در شیوه‌ها و بیان‌های متفاوت می‌پردازند.

فروش بلیت پروژه‌ی «چند شب گیتار» از ساعت ١۴ دوشنبه ٣٠ مرداد آغاز شده است.

چاپ
>