X

آزمون فرهنگ و هنر برای نخستین‌بار آنلاین برگزار شد

چهارشنبه, 29 مرداد 1399

مرحله دوم آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر به صورت آنلاین سه‌شنبه ۲۸ مردادماه برگزار شد.

به گزارش نای، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران معاونت از روند برگزاری این آزمون که برای نخستین‌بار به صورت آنلاین برگزار شد، بازدید کردند.

حمید قبادی (مشاور اجرایی)، امین مویدی (مشاور برنامه‌ریزی معاونت هنری)، محمد اله‌یاری (مدیرکل دفتر موسیقی) و مهدی افضلی (مدیرعامل بنیاد رودکی) در بازدید از روند برگزاری آزمون حضور داشتند.

علی‌اکبر صفی‌پور (مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های هنری) گفت: مرحله دوم آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر سه‌شنبه ۲۸ مردادماه همزمان در سراسر کشور در ۹ رشته به صورت غیرحضوری برگزار شد.

صفی‌پور افزود: دومین آزمون جامع سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و سی‌ویکمین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر به منظور جلوگیری ازشیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت داوطلبان در دو مرحله برگزار شد که مرحله اول آن روز جمعه ٢۴مردادماه در ۲۱ رشته مهارتی کاردانش برگزار شد.

وی با اشاره به آمار ثبت‌نام‌کنندگان این دوره آزمون‌های جامع و ادواری گفت: در این دوره حدود ۴۰ هزار نفر اعلام آمادگی کرده بودند و در نهایت ۲۷ هزار و ۶۵۴ نفر برای آزمون ثبت نام خود را تکمیل کردند  که ۲۴ هزار ۶۹۷ داوطلب در آزمون جامع  و دو هزار و ۹۶۷ نفر در آزمون  ادواری  شرکت کردند.

نتایج آزمون جامع و مهارتی فرهنگ و هنر در سایت www.azmoonehonar.ir  اعلام خواهد شد.

چاپ
>