X
ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره موسیقی فارس اعلام کرد:

قدردانی از شرکت‌کنندگان بخش گروه‌نوازی/ اعلام برگزیدگان بخش پژوهش تا آخر مرداد

یکشنبه, 19 مرداد 1399

در پی اعلام لغو بخش گروه‌نوازی یازدهمین جشنوارۀ موسیقی فارس ستاد برگزاری جشنواره سیاست‌های خود را در مورد این رویداد اعلام کرد.

به گزارش نای، ستاد برگزاری یازدهمین جشنوارۀ موسیقی فارس ضمن ابراز تأسف از برگزارنشدن مرحلۀ نهایی بخش گروه‌نوازی این جشنواره به‌دلیل ادامه و گسترش بیماری کرونا، در نظر دارد به پاس زحمات و تمرین‌های یک سال گذشته گروه‌هایی که توانسته بودند به مرحلۀ نهایی راه یابند معادل مبلغی که برای جوایز نهایی شاخه‌های مختلف این رویداد در نظر گرفته شده بود را به نسبت تعداد اعضا، به هر گروه پرداخت نماید. به همین مناسبت شمارۀ حساب سرپرستان گروه‌ها طی هفته گذشته اخذ شد و این مبلغ به‌زودی برای ایشان واریز خواهد شد. همچنین برای تمامی گروه‌ها لوح سپاسی نیز تهیه و تقدیم ایشان خواهد گردید.

لازم به ذکر است، بخش پژوهش جشنواره به روال خود برگزار می‌شود و برگزیدگان آن تا پایان مردادماه از طریق مجاری رسمی جشنواره و انجمن موسیقی ایران و شعبۀ فارس معرفی می‌شوند. بخش پژوهش به‌صورت سراسری و در دو محور «گروه‌نوازی در موسیقی» و «موسیقی فارس» برگزار می‌شود و هیئت علمی این بخش را محمدرضا درویشی، محمدرضا فیاض و هومان اسعدی تشکیل می‌دهند. احمد پژمان، همچون دو دورۀ گذشته، دبیر هنری این دوره از جشنواره است.

چاپ
>