انجمن موسیقی ایران
https://nay.ir

سازهای هنرمندان موسیقی جشنواره فجر در سمنان کوک می شود/ سمنان برای اولین میزبان جشنواره موسیقی فجر

سیما رجبی در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشنواره موسقی فجر در این معاونت گفت: این جشنواره از بیست و ششم بهمن به مدت یک هفته در سمنان برگزار می شود.

وی از حضور شش گروه موسیقی در این جشنواره خبر داد و اظهار داشت: در جشنواره موسیقی فجر سمنان سه گروه موسیقی از تهران و سه گروه از سمنان هستند که در رشته های مختلف موسیقی سنتی و … اجرای صجنه ای دارند.

رجبی با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر در سمنان تا سوم اسفند ادامه خواهد داشت ادامه داد: تماشای برنامه گروههای موسیقی که در  سالن های مختلف سمنان اجرا می شود با خرید بلیط امکان پذیر است.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، نرخ هر قطعه بلیط تماشای این جشنواره را ٣٠٠ هزار ریال بیان کرد.

مسوول انجمن موسیقی استان سمنان  نیز در این نشست گزارشی از گروههای شرکت کننده در این جشنواره ارائه کرد.

رامین صبری گفت: جشنواره موسیقی فجر برای اولین بار در سمنان اجرا می شود و در ایام برگزاری این جشنواره برنامه ها و کارگاه های آموزشی از جمله کارگاه آموزشی موسیقی مقامی شرق کشور و تک نوازی پیانو نیز برگزار می شود.

در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشنواره موسیقی فجر سمنان کارشناسان این معاونت در خصوص برنامه ها، ساعات اجرا و … بحث و تبادل نظر کردند.